КЕРІВНИК КЛУБУ

Шевчук Вадим Васильович,

вчитель біології.

Завжди в актуальному стані

сайт нашого клубу

www.ecotur-kmk.at.ua

Мета Клубу:

· пропаганда ідеї екологічного мислення та здорового способу життя, забезпечення всебічного та гармонійного розвитку дітей та підлітків, досліджуємо вплив факторів навколишнього середовища на біологічні процеси, здоров’я людини та стан живих організмів;

· взаємозв’язок екологічних, економічних та соціальних проблем в Україні;

· вивчаємо екологічні права громадян та їх обов’язки щодо збереження довкілля;

· беремо участь у різноманітних екологічних та краєзнавчих проектах та програмах;

· проводимо екологічні, туристичні та краєзнавчі експедиції;

· займаємося профілактикою негативних явищ у молодіжному середовищі;

· беремо участь у спортивно-туристських зльотах та змаганнях;

· працюємо над проектом екологічного патруля “Зелена стежа”;

· використовуємо комп’ютерно-інформаційні технології;

· співпрацюємо з різними організаціями.

ЕКОЛОГІЯ

ЕКСПЕДИЦІЇ

ТРЕНУВАННЯ

ЗМАГАННЯ

ЗЛЬОТИ

ПОХОДИ

********************************************************

Сьогодні, 25 травня 2018 року,

голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний відзначив переможців районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Основна мета змагань – військово-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких звичаїв. Учасники гри «Сокіл» («Джура») власним прикладом надихають юних українців долучатися до здорового способу життя, інтелектуально та духовно збагачуватися, розвиватися фізично.

Цього року участь в суперництвах взяли рої юних джур із 42 закладів освіти Деснянського району. У напруженій командній боротьбі та особистих змаганнях учасники і їхні ройові продемонстрували свої знання, вміння та практичні навики у конкурсах: «Впоряд», «Смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник», «Ватра», «Добре діло», «Відун», «Пластун», «Перетягування линви», «Бівак».

У підсумку змагань дипломом IІІ ступеню та кубком нагороджені рої: «Сіроманці» гімназії «Києво-могилянський колегіум» і «Дніпровська січ» гімназії № 283. Дипломом IІ ступеню та кубком нагороджені рої: «Гайдамаки» школи № 308 і «Меч Арея» Економіко-правового ліцею. Здобув перемогу та став володарем перехідного кубку рій «Патріот» спеціалізованої школи № 307 з поглибленим вивченням природничих наук.

На урочисте закриття районного етапу гри також завітали народний депутат України Андрій Іллєнко та депутати Київради Вадим Васильчук, Михайло Іщенко, Михайло Буділов, Сергій Майзель.

********************************************************

Туристичний фестиваль Дениши – 2018

********************************************************

2017 рік