Друкований орган колегіуму Alter Ego, у перекладі з латини – “Друге Я”. Починалася газета з одного аркуша – “блискавки”, а зараз це, без сумніву, дуже поважне видання, яке має рубрики:

Колегіантські новини”,

Європейський футбол”,

Таланти ГКМК”,

Батьківські поради

Психологічний довідник”.

Над створенням газети (друкуються кращі прозові і поетичні твори учнів колегіуму) працює творчий колектив, який складає основу «Міністерства інформації Ради старшокласників» і котрий, до речі, нещодавно посів 2 місце у міському турнірі з гри “Що? Де? Коли?”. У роботі над газетою величезну допомогу редакція отримуємо з боку батьків.

Силав єдності!

No 1 (4) ALTER EGO

(«Друге Я») Січень 99 р.

Газета гімназії «Києво-Могилянський колегіум»

ВІТАЄМО!!! ПИШАЄМОСЬ!!!

РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ ALTER EGO МАЄ ЧЕСТЬ ПРИВІТАТИ НА СВОЇХ СТОРІНКАХ ПЕРЕМОЖЦІВ ДРУГОГО ЕТАПУ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ТА МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК У 1998/1999 Н.Р.!

ЛЮБІ ДРУЗІ! ВАША ПРАЦЯ, НАПОЛЕГЛИВІСТЬ І СТАРАННІСТЬ ПРИМНОЖУЮТЬ СЛАВУ ГІМНАЗІЇ “КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКИЙ КОЛЕГІУМ”! ЗАВДЯКИ ВАМ НАШ ЗАКЛАД ВИХОДИТЬ НА ЧІЛЬНЕ МІСЦЕ СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ВАТУТІНСЬКОГО РАЙОНУ. ЗАВДЯКИ ВАМ РОСТЕ ПРЕСТИЖ КМК, І РАЗОМ З ЦИМ РОСТЕ НАШЕ ГЛИБОКЕ ПЕРЕКОНАННЯ, ЩО УКРАЇНА МАЄ ДОСТОЙНИХ СИНІВ І ДОЧОК, ЯКІ ЗРОБЛЯТЬ ПРЕКРАСНИМ НАШЕ З ВАМИ МАЙБУТНЄ!!!

Залишити коментар