ШАНОВНІ БАТЬКИ, УЧНІ, ВЧИТЕЛІ:

Ми розпочинаємо новий навчальний рік в умовах адаптивного карантину, що певною мірою, зобов‘язує усіх нас переглянути свої звички, стереотипи поведінки та прийняти нові умови організації освітнього процесу, хочеться нам того чи ні!

Виконання простих правил дасть можливість уникнути спалаху захворюваності у закладі та не скасовувати навчання у школі з переходом на дистанційну форму навчання!!!

Прохання до всіх ознайомитись із «Положенням про тимчасовий порядок організацій освітнього процесу в ГКМК і неухильно його дотримуватись».

Прошу всіх із розумінням поставитись до певних обмежень та незручностей, які багато в чому зумовлені можливостями нашого приміщення.

ЗАКЛИКАЮ БАТЬКІВ: не довозити дітей автомобілями до самих воріт, залишайте машину по вул. Драйзера і доходьте пішки!
— Не ломіться в школу, коли вам захочеться, або ви вважаєте – потрібно. Доступ до закладу – суворо обмежений.
— Забезпечте дитину питною водою, фонтанчики використовувати заборонено. Зрештою за потреби на кухні у пляшку вашій дитині наллють фільтровану або (кип‘ячену) воду.
— Не відправляйте до школи дитину із температурою, вищою за 37,2 або із поганим самопочуттям (здоров‘я – найважливіше і вам і нам, і усім).
— Донесіть до дитини необхідність дистанціонування, уникнення фізичних контактів та необхідність носіння маски на перерві.
— Якщо дитина забула, загубила маску або та впала на підлогу і її слід замінити, звертайтесь до медичної сестри (невеликий запас ми маємо), а використану маску слід викинути у спец.відведений для цього контейнер (при центральному вході, акт.зала).
— Привчіть дитину частіше мити руки (у їдальні – електросушарки, у туалетах туалетний папір можна використовувати як рушник).
— Користуватись антисептиком ( у кожному класі є відведене місце із розчином).
— У разі підвищення температури під час навчального процесу мати змогу оперативно ( у найкоротший термін) забрати дитину з гімназії (є в Положенні).
— Опитувальник на 01.09.2020р. мати із собою.

Схема входів в гімназію для різних класів.

Формат проведення Свята першого дзвоника.

1. 2(6) — 6(10) класи – о 8.30 початок занять (кураторська година, тема: «Протиепідемічний етикет»)

2. 1(5) та 7(11) класи – 8.45 збір на вулиці на подвір’ї гімназії.

3. О 9.00 початок урочистої частини свята Першого дзвоника на відкритому спортивному майданчику.

4. Діти розташовуються по периметру майданчика з дотриманням соціальної дистанції (масочний режим). Перший ряд формується з учнів 5 класів, другий ряд – учнів 11 класів.

5. Виконання Гімну України.

6. Виконання Гімну гімназії «Києво-Могилянський колегіум».

7. Вітальне слово директора гімназії «Києво-Могилянський колегіум» пана Олександра Ковальчука.

8. Привітання учнів 5 класів учнями 11 класів.

9. Завершення Свята.

10. Учні 1(5)Д, 7(11)А та 7(11)Б класів заходять до приміщення гімназії через Вхід №1 (центральний).

11. Учні 1(5)Х класу заходять до приміщення гімназії через Вхід №3 (біля каб. фізики).

12. 1(5) класи 2-й урок – кураторська година.

13. 7(11) класи – уроки за розкладом.Будь ласка, завантажте на свій комп’ютер і роздрукуйте на принтері «Опитувальник для батьків про самопочуття дитини».