Методична тема – «Використання функціональної асиметрії півкуль головного мозку на уроках української мови».
_____У переддень Дня вчителя … Останні кілька тижнів змусили мене опинитися в інвалідному візку. Коридори Києво-Могилянського колегіуму дуже затишні, проте трохи тіснуваті, тож, якби не допомога колегіантського братства, певно, мені було б дуже важко. Однак не було жодного випадку, коли б хтось із дітей (а серед них були не лише мої учні, а й ті, кого я не вчу й ніколи не вчила) не запропонував мені допомогу. Старшокласники завжди серйозно перепитують: «Можливо, Вам чимось допомогти?», а наймолодші стають у чергу, щоб прокатати вчительку).
_____Ми навчаємо дітей своїх предметів, учимо їх відрізняти добро від зла, допомагаємо їм знаходити вихід із непростих ситуацій… Але насамперед ми всі разом виховуємо наших учнів чуйними до чиєїсь біди, небайдужими до чийогось болю, уважними до проблем людей, які поруч із ними. Нехай про нас недостатньо дбає держава, можливо, не всі наші учні стануть нобелівськими лауреатами та президентами (хоча хто його знає?!), однак кожен учитель може бути впевненим: ми виховуємо гідне молоде покоління людяних українців!
_____Тож зі святом нас усіх! Наснаги, сил, натхнення в такій непростій роботі — виховати кожну дитину СПРАВЖНЬОЮ ЛЮДИНОЮ!

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №427/2016

Про відзначення державними нагородами України

з нагоди Дня працівників освіти

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм постановляю присвоїти почесне звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ШТОРЛІНІЙ Олені Вікторівні

– учительці гімназії «Києво-Могилянський колегіум»

II ─ III ступенів Деснянського району м.Києва

Президент України П.ПОРОШЕНКО,

1 жовтня 2016 року