17 вересня 2016 року на базі Ресурсного центру професійного розвитку вчителів англійської мови факультету іноземної та слов’янської філології Сумського державного педагогічного університету було організовано та проведено регіональний науково-методичний семінар для вчителів загальноосвітніх шкіл, студентів і магістрантів та викладачів університету «Використання технологій критичного мислення в оптимізації процесу навчання письма та покращення навичок письма учнів».

Цей захід було проведено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.>

У роботі семінару взяли участь більше 50 фахівців: координатори інноваційної та дослідно-експериментальної діяльності методкабінетів місцевих органів управління освітою, керівники лабораторій, експериментів та проектів, науково-педагогічні працівники Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Викладач-методист Києво-Могилянського колегіуму, заслужений учитель України, випускниця україно-американських програм TEA та SSEP Тарасова О. Б. провела презентації:

1. «Базові моделі розвитку думки»;

2. «Шляхи удосконалення навичок письма – написання коротких мовленнєвих творів за різними темами, як майбутніх елементів письмового висловлювання на екзаменах»;

3. «Шляхи удосконалення навичок письма – підготовка до незалежного оцінювання, частина Письмо».