23 березня 2018 року в Києві на Оболоні пройшов

VI Міжнародний історичний турнір.

Цього року взяли участь 4 команди: Білгород-Дністровський районний ліцей «Пріоритет», гімназія №34 «Либідь», гімназія «Києво-Могилянський колегіум» та Навчально-виховний комплекс №240 «Соціум».

Такого роду історичні турніри доволі широко відомі в нашому місті і доволі популярні. Нам, в усякому разі, приємно позмагатись і поспілкуватись з представниками різних шкіл України.

Турнір відбувався в НВК “Соціум”, і як завжди, господарі виявились на висоті-як в сенсі організації, так і гостинності. Журі складалось з фахових істориків.

Гра побудована так, що команди послідовно виступають в раундах як, опоненти, рецензенти. Цього разу питання виглядали так: українська революція, уніатство в Україні – компроміс еліт чи зрада духовенства, культура Давньої Русі – самобутнє явище чи симбіоз культур. Святополк Окаянний чи “Охаяний”, а також аспекти походу королевича Владислава на Москву.

Після запеклої боротьби і з невеличким відривом перемогу та перехідний кубок здобула команда гімназії «Києво-Могилянського колегіуму». Вітаємо їх із перемогою!

Високий рівень гри забезпечили керівники коман: Болдак С. В., Головін Ю. О., Кащук М. Ф., Нізельська І. О.
День закінчився спілкуванням учасників команд в неформальній обстановці.

В ході дискусії прозвучало чимало цікавих думок – наприклад, про те що духовенство якщо і зрадило, то своїми очільниками, а Святополку, цілком ймовірно, дали прізвисько “Окаянний”

Цьогорічний турнір нам був особливо приємний, тому що наша команда кубок – на рік, до наступної гри. До цього часу він ”гостював” у Білгород-Дністровському. Так що будемо чекати і готуватися до наступного турніру.

****************************************

17 березня 2016 року в Києві на Оболоні пройшов

IV Міжнародний історичний турнір.

(Організатор турніру — Юрій Головін, вчитель історії КМК. Фотографії робила учениця 9 класу Настя Репницька. Обробив фотографії для сайту Олег Голіков.)

****************************************

20 листопада 2013 року у Києві, на Оболоні, пройшов Другий Міжнародний історичний турнір. Команда ГКМК взяла участь і виборола 2 місце. Також учень 10(6)-А класу Олександр Дворак відмічений як кращий доповідач турніру.

****************************************

Дивись перелік переможців на олімпіадах по роках (на нашому сайті).

****************************************

Наш вчитель історії пан Юрій Головін.

Грудень 2012 року.

Театралізований урок історії

«Стародавня Греція».