Основна мета змагань – Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких звичаїв. Учасники гри «Сокіл» («Джура») власним прикладом надихають юних українців долучатися до здорового способу життя, інтелектуально та духовно збагачуватися, розвиватися фізично.

Відео презентація ГУРТКОВА СИСТЕМА ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА») укладена методистом КЗ «Центр туризму» ЗОР Ніколаєвим О.С. опираючись на Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура») (далі – Гра), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 р. № 845 «Деякі питання дитячо-юнацького військово-патріотичного виховання» та матеріали Головного штабу Гри.

Ця відео презентація знадобиться спеціалістам системи освіти, на яких покладена відповідальність у формуванні куренів джур на базі закладів освіти або громадських організацій з метою охоплення більшої кількості учнів та долучення їх до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл Джура.

********************************************************

ТРАВЕНЬ 2018 року,

голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний відзначив переможців районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»).

Цього року участь в суперництвах взяли рої юних джур із 42 закладів освіти Деснянського району. У напруженій командній боротьбі та особистих змаганнях учасники і їхні ройові продемонстрували свої знання, вміння та практичні навики у конкурсах: «Впоряд», «Смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник», «Ватра», «Добре діло», «Відун», «Пластун», «Перетягування линви», «Бівак».

У підсумку змагань дипломом IІІ ступеню та кубком нагороджені рої: «Сіроманці» гімназії «Києво-могилянський колегіум» і «Дніпровська січ» гімназії № 283. Дипломом IІ ступеню та кубком нагороджені рої: «Гайдамаки» школи № 308 і «Меч Арея» Економіко-правового ліцею. Здобув перемогу та став володарем перехідного кубку рій «Патріот» спеціалізованої школи № 307 з поглибленим вивченням природничих наук.

На урочисте закриття районного етапу гри також завітали народний депутат України Андрій Іллєнко та депутати Київради Вадим Васильчук, Михайло Іщенко, Михайло Буділов, Сергій Майзель.

********************************************************

ТРАВЕНЬ 2019 року

ЩИРІ ВІТАННЯ КОМАНДІ КМК, яка посіла ТРЕТЄ місце у районних (наймасовіших у Києві!) змаганнях ДЖУРА 2019. У команді Святослав Сиротюк, Гліб Дзюбановський, Максим Гордієнко, Максим Сласний, Єва Єсипенко, Анна Кремпович, Марія Назаренко і Олександра Руденко!

ВЕЛИКА ПОДЯКА дорослим, що якісно підготували команду: Вадим Шевчук, Володимир Яременко, Олена Савенко, Олена Безвугляк, Олена Богданова!

Деснянська січ 17 травня

Деснянська січ 19 травня

Деснянська січ 20 травня********************************************************