Таким було наше знайомство 1 вересня 2014 року.

Традиційно на початку кожного навчального року ми проводимо день літнього іменинника із солодощами та розвагами.

Дитячий парк професій «Кідландія»

Що таке Кідландія?

Саме в дитинстві, коли так хочеться вирости, дорослий світ сприймається як найбажаніша казка. Адже там можна самостійно планувати своє життя, займатися улюбленими і цікавими справами.

Ми відвідали Кідландію, щоб дати змогу дітям відчути себе дорослими, гратися та веселитися, паралельно отримуючи знання і навички, які знадобляться їм у реальному житті. Парк професій «Кідландія» – це справжня країна для дітей, зі своїми законами та правилами, власною економікою й грошовою одиницею.

У Кідландії діти – головні. Дорослі можуть потрапити до проекту лише в супроводі дитини.

Дітям дуже сподобалась така екскурсія і ми обов’язково ще туди повернемось.

Традиційно у ГКМК щороку проходить конкурс стрілецької та української пісні. Ми стали переможцями в обох цих конкурсах. На конкурсі стрілецької пісня перемогу принесла пісня «Ой під Львівським замком», а на конкурсі української — запальна «Ой, мамо, люблю Гриця».

Дивись відео з 4 та з 9 хвилини.

Ми не могли залишитись осторонь всіх тих подій, які відбуваються в Україні. І, порадившись, вирішили підтримати наших солдатів своїми теплими та щирими словами. Ось як це відбувалося.

Вересень 2014, театр, вистава «Ромео і Джульєтта».

Телебачення.

Під час екскурсії ми мали можливість прослухати цікаву екскурсію про історію розвитку українського телебачення, переглянути схеми перших пересувних телевізійних станцій, фотографії, альбоми, акредитації на найважливіші світові події та незліченні нагороди та грамоти.

Також в музеї представлений перший телевізор «КВН-49» з лінзою, в якій потрібно було змінювати воду, перші телекамери, монтажні відеомагнітофони, колекція мікрофонів, 400-кілограмовий кран для телекамери.

Особливий інтерес викликали макети декорацій студій таких програм як «Далі буде…», «Надвечір’я», «Вечірня казка», які виробленні власноручно художниками телекомпанії.

Екскурсію проводила завідуюча музею Лариса Богданова, яка розповіла нам багато цікавих фактів та історій із життя телебачення.

Також ми побували в телевізійній студії, в якій в цей час проходила зйомка телепередачі «Про життя».

Екскурсія була надзвичайно цікавою та пізнавальною, і залишила приємні та теплі враження.