На початку вересня 2011 року ми святкували «День іменинника» для дівчаток, чиї дні народження доводилися на час канікул. Свято на природі: грали в цікаві ігри, співали пісні. Було весело. Так відбулося наше неформальне знайомство з усіма ученицями та батьками.

24 вересня 2011 року. Батьки та колегіантки 1-Д класу відвідали виставу «Welcome to Ukraine» в Київському національному академічному театрі оперети.

А це – наш перший внесок у скарбницю культурно-мистецького життя гімназії. (Дивись відео на сторінці нашого сайту)

15 жовтня 2011 року ми вирішили сходити на майстер-клас з іконопису, якій проходив у Києво-могилянській академії.Подивись, будь ласка, відео. Після закінчення розпису — на концерті у КМА.

13 листопада 2011 року колегіантки пройшли майстер-клас з виготовлення шоколаду.

17 грудня 2011 року ми відвідали церковно-етнографічний комплекс «Українське село»: подивились хати різних регіонів України і пройшли майстер-клас з виготовлення ляльки «мотанки».

Під час зимових канікул, у січі 2012 року, ми відвідали місце Закопане, що у Польщі. Вчились кататися на лижах, святкували Різдво і гарно відпочивали.

Побачили і гарне місто Краків.

12 квітня 2012 року Олена Карпенко – мама колегіанткі – провела майстер-клас з писанкарства. Зроблені писанки діти прикрасили Великодні кошики. На ньому були присутні і гості з Британії: школярі з міста Glasgow Леся і Льоня Лесик, яки поспілкувались з однолітками. Леся англійською мовою розповіла про своє навчання, хобі та друзів. Наші дівчатка англійською мовою розповіли гостям про Київ та Україну. Вийшов цікавий урок історії англійською мовою!

22 квітня 2012 року було проведено майстер-клас з виготовлення прикрас з глини: «Заколки з полімерної глини».