Усім, хто долучився, величезна подяка!

Разом наближаємо Перемогу!

Українським воякам слава!

Слава Україні!

**************************************

КОЛЕГІУМЕ! ти — фантастичний!

3-го грудня 2014 року оформили «пакуночки від МИКОЛАЯ» бійцям АТО.

Вийшло 87 персональних вітаннячків.

У кожному — ікона св.Миколая, лист, шкарпетки,

(комусь і шапки дісталися), солодощі, кава, чай, феньки.

4 грудня усі подарунки-«Миколайчики» передано для бійців у зону АТО.

Дякуємо хлопцям з ДУК ПРАВИЙ СЕКТОР «ДЕСНА»!

СЛАВА БІЙЦЯМ УКРАЇНИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

СЛАВА БОГУ!

Богдан Ковальчук (ФБ, 5/12/2014).

Учора до моєї колишньої школи – гімназії «Києво-Могилянський колегіум» – приїжджали бійці ДУК «Правого сектору». Адміністрація закладу взяла на себе непросту задачу – організувати збір «гуманітарки» в зону АТО.

І от, за певний час пакуночки-подаруночки на день Святого Миколая були готові, тож хлопці дебеленьким пікапом завітали їх забрати і поспілкуватися з колегіантами. Понад 80 бійців, які цілодобово захищають честь і гідність нашої Батьківщини в самому жерлі пекельних боїв, отримають завдяки старанням учителів, учнів та їхніх батьків частинку свята, а заразом і конче необхідні на фронті речі.

А ще – діти вивісили великий прапор України, на якому написали щирі побажання нашим Воїнам Світла на передовій. Декотрі з них, що називається, «до сліз»… Між іншим, побажання на прапорі діти писали під пильним оком одного з завучів — щоб не написали самі-знаєте-що про Путіна. І от, це «пильне око» на дві секундочки відвернулося, а коли знову глянуло, то на жовтій частині стягу вже каліграфічним почерком було виведено «Путін — х…ло». Довелося замалювати ракетою (на прапорі видно: «патріотична ракета»).

Правий Сектор, Деснянський район м. Києва (ФБ, 6/12/2014) .

Наші «Кіборги», бійці ДУК Правий Сектор та волонтери ГО «Сприяння Збройним Силам України «БУЛАТ» були запрошені у гості Гімназією «Києво-Могилянський колегіум». Відповідали на величезну кількість запитань про бойові дії на сході України, про полон та поранення, про настрій бійців, про побут на передовій.

Щиро дякуємо Гімназії за зібрані подарунки

до Дня Св.Миколая, за малюнки та листи!

Все відправимо «в окоп», із рук в руки.

***********************************************************************************************************************

1 вересня 2014 року проводилась акція «ЛІКИ ЗАМІСТЬ КВІТІВ».

Зібрано 19556 гривень! Дякуємо всій колегіантській громаді!

Слава Україні!!!

Усі зібрані кошти направлені до Київського військового госпіталю для допомоги та лікування вояка, пораненого в бою біля Савур-могили. У нього ампутована ліва рука. Це Гордійчук Сергій Георгійович. Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, с. Колодянка. Має 2 дітей. Донька Валентина – 13 років, син Олександр – 6 років, син у цьому році пішов до школи (першокласник). Сергій не військовий, був мобілізований до 30 механізованої бригади.

20 січня 2015 року.

ЗНАЙОМТЕСЯ ВДРУГЕ! ЦЕ НАШ ПАН СЕРГІЙ! Передає слова подяки усім батькам та учням! Слава Україні! Героям слава! Сподіваюсь, що зустрінемося!!!

1 вересня 2015 року колегіум зібрав під час акції

«Допомога українській армії і пораненим –

ліки замість квітів» 17138 гривень.

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА БОГУ! РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Звіт.

По-перше, величезна подяка усім колегіантам, батькам, вчителям, котрі долучились до цьогорічної акції! По-друге, окремі слова ВДЯЧНОСТІ трьом нашим мамочкам Тані, Тані і Наталі. Третє, і ГОЛОВНЕ: усі кошти поділились на дві частини — для Ірпінського військового шпиталю, та Київського шпиталю ветеранів війни (Пуща).


Перші три фотографій — волонтерський куточок, у якому зберігаються наші кошти для потреб поранених. Правда, гарно? Малюнки і листи, до речі, можемо ще передати. Далі на фото — наші волонтери і побратими зі шпиталю і суворий (!) лікар.

Остання фото — це Ірпінь, де знаходиться на лікуванні ОЛЕГ ГОЛОВАТЮК з Кам’янця-Подільського. Одружений, сину 5 років.

Доброволець, мобілізований 5 вересня 2014, у грудні 2014 після завдання під час швидкої висадки з машини отримав травму коліна: пошкодив меніск та розірвав хрестоподібну зв’язку. В липні прооперували меніск. Зараз була зроблена пластика зв’язки біогвинтами. Вартість біогвинтів 12208 грн. Три чверті суми склали кошти, зібрані нами.

Швидкого одужання бажаємо усім бійцям!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! РАЗОМ ПЕРЕМАГАЄМО!

Всю Україну вітаємо з Днем Захисника Вітчизни!!! Особливі вітання бійцям українського війська, що перебувають у шпиталі.
Наші учні підготували для бійців чашки с написами. (Жовтень 2015)

У відповідь на наші акції, колегіум отримав ПОДЯКУ від волонтерської групи «Ніколи не пізно… Не будь байдужим»… Нам подарували Український прапор із автографами бійців-захисників України.

РАЗОМ — ПЕРЕМОЖЕМО! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Київський міський клінічний шпиталь ветеранів війни.
Реабілітація поранених в АТО.


(24/09/ — 23/10/ 2016)
Юлія Гоч
— координатор волонтерської групи допомоги «Не будь байдужим»:
Дякуємо Києво-Могилянському колегіуму за можливість придбати необхідне для спинальників, оплатити бійцю аналізи в приватній лабораторії, на передову закупити 30 книг та перукарську машинку, а також пригостити наших Захисників смаколиками!!! Особливо приємно відзначити всіх колегіантів, небайдужих і активних.

Це ВАШІ смачні вітання для захисників України.

Ще 8 листопада хлопці з фронту просили насіння.
Нехай це буде нашим зернятком для Перемоги!

17 листопада подарунки вже готові до відправки.
Величезна подяка усім БАТЬКАМ!
Ви справжні батьки!
УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!!!

Вівторок, 29 Листопада 2016 року Цивільно-Військове Співробітництво ЗСУ передало військовим під Маріуполем близько 5 тон гуманітарної допомоги від волонтерів з Києва та міста Заліщики Тернопільської обл.

Гуманітарну допомогу збирали небайдужі люди з громадської організації «З Україною в серці», ТВО «Ремонтник», діти загальноосвітньої школи №259 Деснянського району Києва, Києво-Могилянського колегіума та громадської організації «Самооборона Заліщинського району».

Це листи та малюнки від дітей, продукти харчування, теплі речі, брезенти, пральна машина автомат, піч на рідкому паливі та 200 літрів дизельного пального до неї.

Волонтери також передали слова вдячності та великої поваги всім бійцям, які не жаліючи свого життя захищають Україну від проросійських загарбників.

НАМ надійшло привітання від ЗАХИСНИКІВ!

Дорогий подарунок від морської піхоти України — прапор.

Зліва угорі напис:

«Они хотели нас похоронить, но они не знали, что мы семена!»

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Смаколики — 2019!

ТРАДИЦІЙНЕ ВІТАННЯ УКРАЇНСЬКИМ ВОЯКАМ ВІД КМК!

Києво-Могилянський колегіум спільно з
Київською міською спілкою ветеранів АТО
Деснянського району оголошує

ЗБІР СМАКОЛИКІВ для воїнів 36-ої ОБрМП та 79-ої ОДШБр

Збір триває до 20 грудня 2018 року (каб. Інформатики)
Приймаються: енергетичні батончики, халва, насіння.

ДОЛУЧАЄМОСЬ АКТИВНІШЕ!!!