Євромайдан: Революція Гідності. Повна хронологія!

*****************************************************

(с)Олена Білозерська, ІА «Поряд з вами».

Початок протистоянь.

Як це починалося і як усе було.

Хронологія подій 19 січня 2014 року:

«19 січня 2014 року, після підписання президентом Януковичем законів, які де-факто вводили в Україні диктатуру, на вулиці Грушевського почалися бої між повстанцями і спецзагоном міліції «Беркут». Було спалено кілька одиниць міліцейської спецтехніки. Бої тривали до 23 січня, у них загинули щонайменше двоє повстанців — Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Поранений Роман Сеник помер у лікарні через кілька днів. Я була останньою, кого зняли з того історичного першого автобусу перед тим, як його палити. Шкодую, що попередні мирні події того дня майже розрядили мою техніку. Оце 19-хвилинне відео — все, на що вистачило камери, фотоапарата і мобілки, плюс бігання під колони стадіону у будочку до охоронця (вона тоді ще не згоріла), де була розетка…».
(Деякі подробиці: з 12-10 хвилині в кадрі Надія Савченко)

(Відео опубліковано 19 березня 2014 року).

*****************************************************

Хронологія подій в Києві

з 24 листопада 2013 року по 23 лютого 2014 року.

Щоб ніколи не забути.

Найбільш вражаючі фото протистоянь.

Всі кадри розміщені в хронологічному порядку,

у міру подій, що відбувалися.

(Перший альбом містить фотографії листопада — січня 2014 року).

На ранок 18 лютого 2014 року було заплановано «Мирний наступ» — багатотисячну ходу учасників Євромайдану до Верховної Ради України, де мала відкритися чергова сесія, на якій планувався розгляд питань щодо змін до Конституції України щодо обмеження повноважень Президента. Протистояння 18-24 лютого між силовиками та протестувальниками – це завершальний етап Революції гідності. Результатом подій стало відсторонення 22 лютого Верховною Радою від виконання обов’язків Президента України Віктора Януковича.
На жаль, під час протистояння за інформацією МОЗ України загинули 82 особи (71 демонстрант та 11 правоохоронців), постраждалими стали 622 людини.

(Цей альбом містить фотографії всіх подій тих днів лютого).