Вже багато років КМК належить до асоційованих шкіл ЮНЕСКО.
У КМК за міжнародне співробітництво відповідальна вчитель англійської мови Гайдук Леся Вікторівна.

*****************************************************

12 грудня 2017 року

Учні ГКМК Майоренко Неоніла — учениця 11-А класу та Коцюруба Микита — учень 10-А класу взяли участь у міській конференції асоційованих шкіл ПАШ ЮНЕСКО Києва «Спілкування без кордонів», яка відбулась на базі гімназії «Троєщина». Метою заходу був обмін досвідом участі шкіл у міжнародних проектах, використання сучасних технологій у навчанні та спілкування глобальних підлітків.

*****************************************************

23 листопада 2017 року

Рік Японії в Україні. Учні 11 класу ГКМК Федотенко Анна і Дзюбинський Денис взяли участь у міській учнівській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Україна-Японія в ХХI столітті в діалозі мов, культур: ціннісні виміри особистості».

Учні підготували презентацію та виступили з доповіддю на тему: «Японська сім’я. Сімейні цінності японців.», прослухали виступи учнів інших шкіл, взяли участь у майстер-класі з виготовлення ялинки технікою Оригамі.

*****************************************************

Участь учнів ГКМК у Правовому діалозі

«Маю право на … Я — Людина»

Захід відбувся 8 листопада 2017 року на базі школи №119 Деснянського району. До участі у правовому діалозі «Маю право на … Я — Людина», приуроченому до Міжнародного дня ООН та Міжнародного дня ненасилля, запрошувались учні навчальних закладів-учасників проекту «Асоційованих шкіл ЮНЕСКО».

Колегіум представляли учні Богославець Андрій — 10 клас та Репницька Анастасія — 11 клас.

*****************************************************