Як і в усіх найкращих навчальних закладах світу ініціаторами та активними учасниками нововведень у школі є учні.

Так, в 2005 році, у майбутніх випускників ГКМК, учнів 11 класу – Романа Рябенка, Михайла Трояновського та Дмитра Зінченка виникла ідея створення інтернет-сайту для гімназії. Учні розробили структуру сайту і його дизайн. Осмислене наповнення сайту – візитка колегіуму! Цей проект є подарунком на згадку про випускників 2005 року.

Мінімізація витрат на оплату доменного імені і розміщення (хостинг) сайту була вирішена дуже дотепно. Один з київських провайдерів Інтернет - компанія «IP Telecom», нині – це компанія «Vega», надавав у 2005 році в якості бонусу своїм клієнтам безкоштовну і необмежену за часом «сторіночку» на своїх ресурсах. На такій, «призначеній» для користувачів сторіночці (http://users.iptelecom.net.ua/), і був «розташований» розроблений цими учнями сайт (~kmk/index.html). Тобто, в Інтернеті немає прямої адреси цього сайту, і ім’я його не зареєстроване ні в яких каталогах доменних імен.

А звернення до цього сайту було таке:

http://users.iptelecom.net.ua/~kmk/index.html

О. Голіков,

конструктор сайту ГКМК-2010,

(www.gkmk.kiev.ua)

Слід сказати, що один з елементів дизайну сайту, розробленого учнями в 2005 році, а саме «український візерунок», використовується і в дизайні нашого сайту 2010 року, на «куточках» верхньої панелі.