29 листопада 2018 року

Вікторія та Інна Соколенки –

лауреати стипендії Президента України!

У приміщенні Національного технічного університету України «КПІ ім. І. Сікорського» відбулося урочисте вручення стипендії Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад. Серед лауреатів – учениці 9 класу гімназії «Києво-Могилянський колегіум» ІІ-ІІІ ступенів Соколенко Вікторія та Соколенко Інна, які вибороли перше місце на IV (всеукраїнському ) етапі олімпіади з хімії у 2017-2018 навчальному році.

Звертаючись до лауреатів стипендії Президента України, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич наголосила: «Кожен із вас – це не просто талант, а талант наполегливий. Мати талант – це можливість, яка є у кожної людини, а от розвинути цей талант і мати силу волі працювати, коли інші відпочивають, – це найвище мистецтво».

Вона також додала, що на її думку «правильно й вдало поставлена для себе мета, віднайдений талант, помножений на працю і наполегливість» – це і є формула успіху. «Не сумніваючись у ваших талантах, я б хотіла побажати вам одного – щоб ви ніколи не втрачали натхнення на наполегливість, терпеливість і велику працю. І це призведе до успіху, а ваш успіх – це успіх України», – підсумувала Міністр.

Пишаємось нашими лауреатами!!!

Вибачте, будь ласка, але результати

олімпіад 2018-19 навчального року ще не оброблені.