З метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді у м. Києві щороку проводяться Всеукраїнські районні та міські відкрити учнівські олімпіади із базових дисциплін.

Проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад здійснюється на виконання наказу управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у навчальному році» та «Положення про Всеукраїнські учнівські районні олімпіади з базових дисциплін».

графік проведення олімпіад, результати, визначають місце і час їх проведення. У кожен навчальний заклад на електронну пошту пересилаються як накази про проведення олімпіад, так і накази зі списками переможців.

Організатором усіх міських (Київських) Всеукраїнських олімпіад ІІІ етапу є Інститут післядипломної педагогічної освіти (ІППО) Київського університету імені Бориса Грінченка.

Наказ ГУОН КМДА, склад центрального організаційного комітету з проведення ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, та графік проведення, дивись на інформаційно-методичному сайті ІППО, де є повна інформація про терміни проведення та результати усіх олімпіад.

Це посилання на усі завдання міського етапу олімпіад