У Будинку вчителя 6 березня 2014 року відбулося Урочисте нагородження школярів, студентів, учнів профтехосвіти ̶ переможців міського етапу XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у м. Києві.

Розпочавши змагання 9 листопада минулого року – в День української писемності, ̶ найкращі з найкращих юних киян перемагали в кількох етапах конкурсу. Усіх їх – кількадесят. І ось – віншування тих школярів і студентів, які стали переможцями та призерами міського етапу популярного турніру.

«Іменинники» одержали нагороди від ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». Разом із ними, як уже це стало традицією, були також відзначено і їхніх учителів.

У врочистій церемонії взяли участь голова журі конкурсу – директор Інституту української мови НАНУ Павло Гриценко, виконавчий директор Ліги українських меценатів, голова Координаційної ради конкурсу Михайло Слабошпицький, голова НСПУ Віктор Баранов, член Наглядової ради мовного марафону, художник, скульптор і письменник Руслан Найда.

Сценарієм події була передбачена цікава концертна програма.

src=»http://www.youtube.com/v/1wvEe1VTk9s&rel=0&hl=ru_RU&feature=player_embedded&version=3″ allowscriptaccess=»always» allowfullscreen=»true»>